Про це повідомляє Healthystyle.

Читайте також: 5 ознак того, що організм абсолютно здоровий

Рис

При порушені травлення найкраще вживати звичайний варений рис. Він стабілізує діяльність ШКТ, поглинає гази і кислоти, чим сприяє припиненню діареї.


Користь рису у боротьбі з діареєю

Курячий бульйон

Курячий бульйон рекомендують фахівці при діареї, так як він чудово перетравлюється і сприяє виведенню токсинів. Курка володіє високою харчовою цінністю і чудово живить ослаблений організм.

Вівсянка

Завдяки обволікаючим властивостям вівсяної каші робота травної системи відновлюється швидше. Тільки пам'ятай, що при діареї необхідно харчуватися вівсянкою без цукру, звареною на воді, а не на молоці.


Вівсянка допоможе при порушені травлення

Трав'яний чай

М'ята заспокоює кишечник і полегшує спазми в шлунку, а ромашка надає антибактеріальну дію. Таким чином, чашка теплого чаю, до складу якого входить один з цих інгредієнтів, надає сприятливу дію на організм.

Натуральний йогурт і кефір

Ці кисломолочні продукти містять пробіотики, які відновлюють мікрофлору кишечника і дозволяють налагодити нормальне травлення. Головне, вибирати йогурт і кефір без цукру та інших добавок.


Йогурт і кефір відновлюють мікрофлору кишечника

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.