Пропонуємо дізнатись про 5 корисних продуктів, які позитивно вплинуть на ріст вашого волосся.

Читайте також: Топ продукти для здорового волосся

Лосось

Жирні сорти риби – це справжнє джерело краси. Лосось містить вітамін D, білок, а також омега-3 жирні кислоти, які сприяють росту волосся і їхньому оздоровленню в цілому.

Авокадо

Такий продукт можна вживати не лише як інгредієнт в різних стравах, а й, наприклад, робити маски для волосся. Для цього змішайте трішки авокадо зі сметаною (вона містить молочну кислоту, яка має ефект пілінгу) і нанесіть отриману суміш на волосся і шкіру голови, залишивши засіб на 10 хвилин.

Яйця

Як відомо, яйця є відмінним джерелом омега-3, а також біотину (постійна складова вітамінних комплексів для волосся). Він міститься в жовтку, але врахуйте, що в один день можна з'їдати не більше двох яєць через його підвищений вміст холестерину.

Насіння соняшника

Невелика жменя насіння – це досить велика доза вітаміну Е, яка поліпшить приплив крові до шкіри голови і прискорить ріст волосся. Додавайте їх в овочевий салат або ранкову кашу.

Читайте також: Що їсти для здорового і сяючого волосся

Батат

Батат, або ж по-іншому – солодка картопля, вже завоював любов всіх прихильників здорового способу життя по всьому світу. Батат містить бета-каротин (вітамін A), який ефективно сприяє росту волосся, а також він є дуже смачним. Як варіант, можете поєднувати суміш картоплі, гарбуза і солодкої морквини в одній страві.