Про це в ефірі "Право на владу" розповів головний лікар, КП "КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня" Володимир Красьоха.

Також на тему: Чому не можна скасовувати медичну реформу: докази VoxUkraine

За його словами його лікарня виграла завдяки медичній реформі й в них збільшилося фінансування. Але через скасування медреформи це можуть втратити.

Але в нас є побоювання, що ті пакети, які нас зараз годують, можуть передати іншим лікарням, які навколо нас і нічого не робили роками. У них немає пацієнтів і тільки заради того, щоб їх не закрити, їм треба перерозподілити наш фінансовий ресурс,
– сказав головний лікар.

Красьоха наголосив, що гроші мають йти за пацієнтом і це єдине правильне рішення.

"Ми за останні два роки закупили обладнання більше ніж на 44 мільйони гривень. Такого не було 30 років. Ми готувалися, ми знали до чого йдемо. Всі ті головні лікарі, які зараз волають, що в них немає коштів, не виконали "домашнє завдання", вони знали, що їх чекає. Я їм сам особисто пояснював, бо був головою госпітальної ради, що їм треба робити перетворення. Але вони сиділи і чекали", – сказав лікар.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.