Згідно з даними ВООЗ, випадки важкого гострого гепатиту у дітей зафіксували у 33 країнах світу.

До теми У МОЗ пояснили, хто має проходити обов'язкові медогляди під час війни

На Європейський регіон припадає половина ймовірних випадків, у тому числі 267 хворих виявили у Сполученому Королівстві. Третина ймовірних випадків припадає на Сполучені Штати.

Органи охорони здоров'я у всьому світі розслідують загадкове зростання тяжких випадків гепатиту та запалення печінки у дітей раннього віку. Про спалах вперше повідомили у Великій Британії, ще у квітні. І з того часу хвороба вразила десятки інших країн.

45 дітям знадобилась пересадка печінки, є жертви

  • Згідно зі звітом, із 422 випадків, за якими доступна інформація про стать та вік, майже половина припадає на хлопчиків, причому більшість із них молодше 6 років.
  • ВООЗ заявила, що 45 дітям з гострим гепатитом знадобилася пересадка печінки.
  • На жаль, 18 дітей померли.

Тим часом світом поширюється мавпяча віспа

Нещодавно Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що скоро проведе екстрену нараду для того, щоб визначити, чи класифікувати спалах мавпячої віспи як надзвичайну ситуацію у сфері громадського здоров’я, що становить міжнародне занепокоєння. Це найвищий рівень тривоги, який ВООЗ може оголосити.

До теми ВООЗ звинуватила Китай у приховуванні інформації про COVID-19

До цього ВООЗ лише декілька разів оголошувала про високий рівень небезпеки через віруси, а саме через: свинячий грип, поліомієліт, вірус Ебола, вірус Зіка та COVID-19.

Всесвітня мережа охорони здоров'я (WHN) вважає, що ВООЗ має терміново оголосити надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я, що має міжнародне значення й оголосити про нову пандемію.

До теми – як світ поборов звичайну віспу: дивіться відео