Увечері 24 липня у Дніпрі сталася жахлива стрілянина. Згодом з’ясувалося, що напали на адвоката, ветерана АТО Едмонда Саакяна, його брата та побратимів.

У підсумку два колишніх бійці АТО – Масим Іващук та Олексій Вагнер – загинули. Крім того, чотири нападники з пораненнями перебувають у лікарні під охороною.

Читайте також: Вбивство АТОвців у Дніпрі: що відомо про загиблих

Як розповів Едмонд Саакян, події передувало те, що три дні тому на його родичів "наїхали" бандити та вимагали грошей. А після того, як вони зрозуміли, що їм нічого не дістанеться, вони відкрили вогонь.

За його словами, це у нього четвертий день народження.

Додамо, наразі адвокат перебуває у відділенні хірургії. Крім того, його було переведено з реанімаційної палати до загальної.

Загалом учасник АТО зазнав чотирьох поранень, з яких серйозне – одне – наскрізне у живіт. Лікарі кажуть, що його стан є стабільним середньої тяжкості, щоправда констатують значну втрату крові.

Едмонд Саакян вже дав свідчення поліції щодо інциденту. Наразі його палата перебуває під суворою охороною, втім, самого адвоката від злочинців, у яких місцева поліція впізнала представників ОЗГ, відділяє скляна перетинка, відтак вони постійно перебувають у полі зору один одного.

Нагадаємо, раніше сайт "24"повідомляв, що у поліції за фактом інциденту відкрили кримінальне провадження. За словами начальника кримінальної поліції Дніпропетровщини, причиною стрілянини стали "економічні інтереси".