В США можуть застосовувати третю дозу вакцини проти СOVID-19

25 липня 2021, 10:02
Читать новость на русском

Джерело:

CNN

Адміністрація президента США Джо Байдена розглядає низку заходів по боротьбі з пандемією коронавірусу. Зокрема, можливість третьої дози вакцини деяким групам населення.

Також мовилося про можливість розпорядження щеплень в окремих випадках. Крім цього, планують посилити вимоги щодо носіння масок.

Важливо Найсуворіші у світі обмеження: в Саудівській Аравії невакцинованих майже нікуди не пускатимуть

Додаткова доза

Зокрема, адміністрація Байдена вже закупила 200 додаткових мільйонів доз препарату Pfizer. Їх мають доставити ​​у період з осені 2021 до весни 2022 року. Кажуть, що вони будуть потрібні для:

  • дітей, молодших 12 років;
  • для додаткової, третьої дози вакцини, вразливим групам населення. 

Додаткові 200 мільйонів доз потрібні, щоб підготуватися до майбутніх потреб у вакцинації, включаючи вакцинацію для дітей та можливі бустерні дози, якщо дослідження покажуть, що вони необхідні,
– наголосив чиновник адміністрації виданню.

Втім, відповідні заходи поки очікують на схвалення регулюючих органів. Все це потрібно на тлі того, що в низці районів країни знову зростає кількість випадків зараження коронавірусом. Щобільше, частина американців взагалі не бажає вакцинуватися.

Увага! Зараз жодна з трьох вакцин, що використовуються в США, недоступна для дітей віком до 12 років. Клінічні випробування тривають. 

Рано знімати маски

В адміністрації США також "тривають дискусії про те, чи повернутися до рекомендацій щодо носіння масок". Джерела телеканалу зазначили, що таке рішення може стати для адміністрації незручним з політичної точки зору.

Попередньо відомо, що у федеральних Центрах з контролю і профілактики захворювань США зараз переглядають позицію щодо необхідності носити маски.

Коронавірус в США

  • Станом на ранок 25 липня, у США виявили понад 35,1 мільйона випадків зараження коронавірусом. Такі дані Worldometers.
  • Померли понад 626 тисяч осіб.
  • Країна за обома показниками посідає перше місце у світі.