Про це сказав заступник голови МОЗ та головний санітарно-епідеміологічний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусу.

Також на тему: В яких лікарнях Києва госпіталізовуватимуть хворих на коронавірус

Головний санітарно-епідеміологічний лікар Віктор Ляшко
“Нині ми маємо 2,5 тисячі боксів в інфекційних відділеннях. Це перші приміщення, в які будуть ізолювати, і вже ізолюють людей з підозрою, і там, де надалі буде надаватись медична допомога хворим на коронавірусну інфекцію в разі лабораторного підтвердження”.

Водночас нардеп Михайло Радуцький розповів про те, як виглядатимуть інфекційні бокси в інтерв’ю "Главкому". За його словами, бокси розраховані на одного або двох пацієнтів.

Ця палата повинна мати окремий вихід на вулицю, щоб інфекційні хворі не перетиналися з іншими хворими на території медичного комплексу. Бокс повинен бути обладнаний окремим входом для постачання їжі, а також має бути забезпечений припливно-витяжною вентиляцією.

Радуцький додав, що не всі ці палати в регіонах відремонтовані за сучасними стандартами. Водночас бокси обладнані необхідною апаратурою. Нардеп наголосив, що хороші умови в Олександрівській лікарні Києва, тому що вона готувалася до футбольного Євро-2012.

Коронавірус Covid-19: коротко

  • Станом на 28 лютого на коронавірус захворіло понад 80 тисяч людей, більшість із них – у Китаї.
  • Померли від хвороби понад 2700 людей, одужали – понад 30 000 осіб.
  • Впродовж кількох минулих днів вірус швидко поширився Європою, а Італія нині є епіцентром спалаху.
  • Станом на 28 лютого в Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусу Covid-19.
  • 20 лютого Україна евакуювала з китайського Уханя 45 українців та 27 іноземців – вони 2 тижні проведуть в обсервації.
  • МЗС України радить утриматися від поїздок до країн, у яких зафіксували спалах коронавірусу.

Коронавірус
Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.