При цьому не робили б вакцинації 50% респондентів, а ще 15% – не визначилися. Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group станом на вересень 2020 року.

Читайте також ВООЗ просить гроші на вакцину від COVID-19

6% з тих, що погоджувались на вакцинацію, передумали

У порівнянні з червнем кількість тих, хто відмовився від безкоштовної вакцинації від коронавірусу, практично не змінилась, тоді як кількість тих, хто погодився б, скоротилася на 6%.


Чи готові українці безкоштовно вакцинуватись від коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Додаткова інформація про опитування

Опитування компанії Research & Branding Group проводилося в період з 5-15 вересня 2020 рік серед 1801 респондентів по всій Україні, дані з окупованих Росією територій – відсутні.

Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Цікаво Чи будемо ми носити маски після появи вакцини проти COVID-19

Нагадаємо, за даними опитування компанії Research & Branding Group, в середині червня 2020 року були готові скористатися безкоштовною вакциною від коронавірусу 41% опитаних українців.

Чому процес вакцинації важливий?

Щоб побороти пандемію коронавірусу важливо, аби люди мали антитіла до інфекції. Це можливо у випадку хвороби, або імунізації. Оскільки колективний імунітет є хибкою системою та може стати причиною смерті мільйонів людей та завдати значного удару по системах охорони здоров'я у всьому світі, до слова, COVID-19 уже забрав життя 998 тисяч людей. Тож, щоб зупинити темпи поширення інфекції у світі розробили вже 400 вакцин, і як тільки ВООЗ затвердить якусь з них для масового вакцинування населення, слід негайно його розпочати. Передусім це важливо для вразливих груп, зокрема літніх людей та тих, що мають супутні захворювання.