Консультант зі здорового способу життя Ольга Фоміна склала список із простих продуктів, які чудово бадьорять та піднімають настрій, пише ТСН.

Вода

З настанням холодів багато хто нехтує добовою нормою води, яка становить 30 мілілітрів на кожен кілограм вашої ваги.

Коли холодно, пити не дуже хочеться, але потрібно. Тому ставте собі нагадування, робіть фруктову воду, намагайтеся, щоб пляшечка з водою завжди була у вас під рукою – використовуйте будь-які хитрощі, щоб випивати достатню кількість води в день.

Читайте також: Три продукти, які мають бути у раціоні кожен день

Адже саме зневоднення організму призводить до втоми, дратівливості, пригніченості, зневіри і навіть депресії.

Цитрусові

Лимони, апельсини, мандарини, ківі – всі ці фрукти багаті вітаміном С, які є найсильнішими енергетиками і стимуляторами імунної системи, захищають дихальну і серцево-судинну системи від багатьох захворювань.

Також не забувайте про шипшину і обліпиху – напої з ними відмінно бадьорять і збагачують організм не тільки вітаміном С, але і вітамінами групи В, Е, К і Р.

Зелень

Зелень містить магній, нестача якого призводить до хронічної втоми і апатії. Плюс до цього зелень є основним джерелом хлорофілу – своєрідного сонячного джерела енергії, який, потрапляючи в організм, викликає неймовірний приплив енергії і сил.

Читайте також: Продукти, що бадьорять не гірше кави. Деякі вас здивують

Горіхи і сухофрукти

Горіхи містять вітамін В6, який відмінно піднімає не тільки настрій, але і імунітет. А ще незамінну амінокислоту триптофан, синтез якої в організмі призводить до утворення гормону "щастя" – серотоніну.

Сухофрукти багаті всі тим же магнієм, які відповідають за наявність або занепад життєвих сил.

Яскраві овочі

Овочі, які мають яскраве забарвлення, містять спеціальні речовини, які покращують мозковий кровообіг. А коли в головний мозок надходить багато кисню, самопочуття і настрій поліпшуються просто "на очах".