Ранній підйом

Вчені стверджують, що оптимальний час пробудження – це 7:35. Сон повинен тривати від 7 до 9 годин. Інші дослідження показують, що для того щоб виспатись, потрібно спати – рівно 7 годин і 6 хвилин.

Читайте також: Як швидко заснути: поради, які вам допоможуть

Річард Фрідман, психіатр з Корнельського університету, на прикладі своїх пацієнтів довів, що раннє пробудження і постійний розпорядок дня захищають організм людини від депресій і в цілому благотворно впливають на здоров'я.

Вода з лимоном

Прокинувшись, не варто відразу братися за смартфон – випийте теплої води з лимоном. Саме такий напій здатен активізувати роботу травної системи і підніме настрій. А в сезон застуд вода з лимоном підвищить здатність організму боротися з вірусними інфекціями.

Косметичний лід

Протріть обличчя зранку косметичним льодом – це не тільки допоможе прокинутися, але і прискорить процеси відновлення клітин, а також згладить зморшки.

Читайте також: 5 ранкових звичок, які допоможуть вам схуднути

Спорт

Ранок – найкращий час для того, щоб спалити зайвий жир за допомогою занять спортом. 30-хвилинна пробіжка зарядить енергією на весь день. Якщо не хочеться виходити на вулицю – займайтеся вдома зі скакалкою, такі заняття спалять не менш калорій, ніж біг.

Секс

Ранковий секс піднімає настрій і благотворно впливає на жіноче здоров'я і роботу серця. А американські медики впевнені, що близькість з партнером в ранкові години підбадьорить краще, ніж чашка міцного еспресо.