Як пише видання Соsmo.com, серед жінок активність в такому віці нижча - коханням займаються лише 10% жінок. Це пов'язано, перш за все, з браком вільних чоловіків.

Загалом, науковці виокремили кілька простих правил, аби зберегти активне сексуальне життя навіть у глибокій старості.

Не влаштовувати перерви

Сексом треба займатись стабільно. Буває, що спорт чи робота може поступово витіснити секс з життя молодих людей. Але цього робити категорично не можна, адже тоді вироблення тестостерону почне знижуватися і бажання буде з’являтися все рідше. Як наголошують вчені, у групі ризику 30-річні чоловіки, що з головою поринули у свою кар’єру, і а також 40-річні розлучені чоловіки.

Не запускати хворобу

Тут мова не йде про простатит чи сифіліс. Медики наголошують на простіших болячках – незначні запалення чи інфекції. Більше того, складно займатися сексом, коли у вас, до прикладу, підвищений тиск чи виразка шлунку. Організм треба тримати в тонусі комплексно.

Знайти постійного партнера

Це може виглядати банально, але мікроби партнерів здатні звикати один до одного, відтак новий партнер чи партнерка – це нові мікроби і нові ризики.

Не забувайте про прелюдію

В молодості збудитись партнерам набагато простіше – достатньо лише побачити свого оголеного коханця. Однак, з часом для збудження потрібно більше часу і зусиль, тож звикайте до довгих прелюдій відразу.