Про це розповіла секс-педагог Юлія Ярмоленко на своїй сторінці у Facebook.

"Отримувати задоволення наодинці з собою – не брудно, не соромно, не погано. Навіть якщо людині 5, 15 або 75 років. Навіть якщо це дівчинка, або хлопчик. Навіть якщо вам говорили багато років інше, і навіть якщо в Біблії щось написано, у що дуже хочеться вірити. Це все одно нормально", – зазначила вона.

Читайте також: Як ін'єкції краси впливають на інтимне життя у жінок

Зі слів Юлії Ярмоленко, до неї звертаються чимало батьків, які просять дати рекомендацію – що зробити, щоб дитина припинила мастурбувати. Секс-педагог наголошує, вихід один – дати дитині спокій і почати стукати в кімнату.

Якщо діти рухають статеві органи при інших, просто спокійно скажіть: "Це нормально, але важливо робити тільки наодинці з собою". І про всяк випадок повторіть "Правила трусиків",
– додала Ярмоленко.

Висновок фахівця: мастурбація не призводить до проституції, гомосексуальності, розпусти, "волосся на долонях", самотності чи хвороб. Мастурбація призводить до задоволення, і це нормально.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.