Жінка працює в приймальному відділенні Монастириської районної лікарні. Про це повідомили у телеграм-каналі Teza.

Зверніть увагу Шість сіл на Тернопільщині через коронавірус заблокували поліцейські

Ймовірно, вона підхопила коронавірус від чоловіка, який помер від цієї недуги 25 березня. Напередодні він приходив до медсестри записуватися на рентген.

Чоловік пані Галини розповів, що просив перевезти дружину з районної лікарні у Тернопільську обласну. Адже її спеціально підготували для прийому хворих на коронавірус. Однак у лікарні йому відмовили. Мовляв, не змогли знайти реанімобіль.

Як повідомив чоловік хворої, він та діти почуваються добре. Але їх досі не перевірили на коронавірус. "Була санстанція. Щось в хаті покропили. Ото і все", – зазначив чоловік.

Зверніть увагу! У Тернопільській області 25 березня підтвердили першу смерть від коронавірусу. Помер житель Монастирського району. Хворому було 68 років.

Коротко про коронавірус у Тернопільській області

  • Перший випадок інфікування коронавірусом зафіксували там 20 березня. Захворів 57-річний священник.
  • Станом на 25 березня у Тернопільській області клінічно підтвердили вже 6 випадків зараження коронавірусом.
  • Після цього на Тернопільщині ввели режим надзвичайної ситуації.
  • У місті діє масковий режим, а роботу громадського транспорту зупинили. Маршрутки возять на роботу тільки медиків, правоохоронців, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, працівників органів державної влади.
  • На в'їздах до Тернополя планують створити санітарно-контрольні пости. Там проводитимуть температурний скринінг.

​Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.