Робота вчених з арканзаського університету Медичних наук свідчить, що жінки, у яких на руках багато родимок, більш як 15, схильні до розвитку раку молочної залози більше, ніж жінки, на шкірі яких родимок менше.

Читайте також: Захворювання зубів та ясен викликають рак

Такий зв'язок може бути обумовлена ​​естрогеном. Його надлишкове вироблення сприяє пухлинним процесам, а також зростанню невусів (родимок). За словами дослідників, саме велика кількість родимок на тілі у жінок і є маркером того, що організм піддається впливу підвищеного рівня естрогену.


Родимки збільшують ризик раку грудей

Висновки американських вчених базуються на аналізі даних масштабного проекту "Дослідження здоров'я медсестер", в якому були зібрані відомості про 74 500 жінок, за якими спостерігали протягом 24 років.

Було встановлено, що серед жінок з великою кількістю родимок на тілі та конкретно на руках за період дослідження на рак молочної залози захворіли 11,4% учасниць, а серед жінок з меншою кількістю родимок – 8,48%.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.