Зараз вони обоє перебувають під пильним наглядом медиків, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Важливо В Україні за добу ще два підтверджених випадки зараження коронавірусом

Маємо два підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Пацієнти наразі отримують усю необхідну медичну допомогу. Ми зробимо усе, щоб не допустити подальшого розповсюдження інфекції регіоном,
– заявив Бондаренко.

Наразі обласні медики виявляють усі контакти хворих на коронавірус пацієнтів. Надалі цих людей обстежать і забезпечать їхню ізоляцію. Самі ж інфіковані почуваються добре, їхній стан стабільний.

В області діють дві лікарні, які можуть приймати пацієнтів з таким захворюванням – Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Вони розраховані на 430 людей.

Очільник області нагадав людям, що для того, аби уберегтися від коронавірусу, потрібно часто й ретельно мити руки з милом, не торкатися обличчя, утримувати дистанцію з іншими людьми до 1,5 метрів.

Скільки хворих на коронавірус в Україні?Загалом в Україні вдалося виявити вже 20 випадків зараження коронавірусом, серед інфікованих – дві жертви.

Найбільша кількість хворих в Чернівецькій області – 10 хворих, в Житомирській – 2, у Дніпропетровській – 2, Київській області – 2, Донецькій області – 1, в місті Київ – 3 підтверджених випадки.

Як вберегтися від коронавірусу: дивіться відео