Про це адвокат Зайцевої Юлія Козир заявила у коментарі "УП". За її словами, здоров'я Зайцевої під час перебування у СІЗО значно погіршилось.

Читайте також: Адвокат Зайцевої зробила заяву щодо жахливої ДТП у Харкові

"Вона почувається погано, має головні болі – результат першої, дуже серйозної ДТП у 2007 році. Вона щорічно проходить обстеження і лікування, і приймає різні знеболюючі препарати. Вона також отримала травму під час оцієї ДТП, 18 жовтня, але так і не була обстежена належним чином", – стверджує адвокат підзахисної.

Юлія Козир додала, що у харківському у СІЗО Зайцеву оглядає тюремний лікар, але необхідного обладнання для повноцінного обстеження там нема.

Читайте також: Зайцева у в'язниці: тюремники розповіли, чим дівчина займається у СІЗО

Окрім того, юрист підтвердила інформацію про те, що матір Зайцевої виплачує родинам потерпілих і загиблих компенсацію, загальна сума якої становить 500 тисяч гривень, щоправда, робить це таємно та під чужим прізвищем.

Це правда. Перераховуються кошти на лікування і інші потреби у деякі благодійні фонди, у фонди при лікарнях, де лікувались постраждалі,
– стверджує адвокат.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові сталась смертельна ДТП. Внаслідок зіткнення автомобіля Lexus з Volkswagen Touareg позашляховик відлетів на тротуар і влетів у пішоходів: в результаті інциденту загинули 6 осіб.

За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева, яку взято під арешт на 2 місяці. А автомобілем Volkswagen Touareg керував Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.