Таку думку він висловив у коментарі УНН.

"Позиція наших лікарів логічна, абсолютно не провівши діагностику, німецькі лікарі призначили операцію. Дивно якось. Треба ж зробити діагностику, здати аналізи. А якщо це якась політична операція, не пов’язана із медичною, то там байдуже який діагноз", - вважає нардеп.

На думку Олійника, заяви Власенка про тиск на українських лікарів з боку влади - безпідставні.

"Тиск відбувається тільки з боку Тимошенко", - сказав він.

Регіонал зазначив, що в Україні є обладнання для проведення операцій, яке не гірше за обладнання у німецькій клініці.

"Тут питання у тому, що вони ж заздалегідь заявили - не хочуть щоб навіть німецькі лікарі проводили операцію в Україні. Те, що він каже про обладнання - це не правда. В України є добре обладнання, яке відповідає їхнім стандартам. Його на всяк випадок напевно перевірять на всі фобії Тимошенко - випромінювання і так далі. Обладнання в Україні є не гіршим ніж в "Шаріте". Це без сумнівів", - сказав він.

Політик переконаний, що всі прохання Тимошенко - просто забаганки.

"Мотивів для виїзду Тимошенко за кордон для проведення операції нема. А всякі забаганки. Це людям із маніями такими треба у психіатрів лікуватися. А вони ще й державою хочуть керувати", - зауважив він.

Нагадаємо, Європарламент сподівається, що Тимошенко відпустять на лікування у Німеччину.

Українські лікарі не мають права брати участь у лікуванні екс-прем'єрки Юлії Тимошенко без рішення лікарів з берлінської клініки "Шаріте". Від них залежить, чи оперувати ув'язнену лідерку опозиції.