8 грудня дітей госпіталізували у реанімаційне відділення у вкрай важкому стані. Наймолодший з хлопців, 2010 року народження, помер через декілька годин, повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи.

До теми: Що робити, якщо ви доторкнулися до борщівника: перша допомога

Нещасний випадок трапився у селі Стахорщина, Новгород-Сіверського району у Чернігівській області. Троє хлопчиків, 2005, 2007 і 2010 року народження отруїлися невідомою речовиною.

Їх одразу було госпіталізовано до реанімації у Новгород-Сіверську центральну районну лікарню, проте одного з дітей лікарям врятувати не вдалося.

Діти на чернігівщині отруїлись борщівником
За попередньою інформацією, діти з'їли борщівник

Ввечері того ж дня двох постраждалих хлопців перевели до Чернігівської обласної дитячої лікарні у стані середньої важкості.

Як повідомляє Укрінформ, з посиланням на речницю обласної поліції Юлію Ковтун, за попередньою інформацією діти з'їли корінь борщівника та запили його водою з річки. Нині усі обставини події з'ясовуються, слідчі відкрили кримінальну справу.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.