"Ураганне" поширення коронавірусу вдалось зупинити

Про це заявив очільник МОЗ Максим Степанов на брифінгу 9 грудня, повідомляє 24 канал. У МОЗ далі наполягають, що ситуація покращилася через карантин вихідного дня та дотримання обмежень.

Читайте також В Україні за добу на коронавірус захворіли 12 585 людей: деталі

Ситуація із захворюваністю повністю стабілізувалася на сьогодні (9 грудня – ред. 24 канал). Якщо ми рівняємо тижневу статистику, то бачимо зменшення кількості захворівших, зменшення кількості госпіталізовани,
– зазначив Максим Степанов.

Та додав, що інформація про те, що захворюваність впала, тому що в Україні почали проводити менше тестувань – не відповідає дійсності.

Коли зменшується кількість звернень людей, які мають ознаки гострого респіраторного захворювання, коронавірусної хвороби, то, звісно, зменшується і кількість тестувань,
– пояснив очільник МОЗ

Попри це, міністр дав завдання, щоб у МОЗ переглянули стандарти і розширили коло людей, яких тестуватимуть на СOVID-19, йдеться як про ПЛР, так і експрес-тести на антиген.

Актуальна статистика поширення коронавірусу в Україні

  • Станом на 9 грудня, на СOVID-19 захворіли 845 343 мешканці країни, з яких одужали 451 118 людей, померли від ускладнень хвороби – 14 204 пацієнти.
  • За минулу добу в Україні знову більше людей одужали від коронавірусу, ніж захворіли – COVID-19 діагностували у 12 585 людей. Госпіталізації потребували 1 281 хворий.
  • За тиждень показник смертності від коронавірусу в Україні зменшився на півтори тисячі, з 11 606 на тижні до 29 листопада і 10 100 минулого тижня.