Про це пише видання Daily Mail. Так, більш ніж половина опитаних у дослідженні повідомили, що відчувають нові болі, особливо в області шиї, плечей та спини, у порівняні зі своїм нормальним фізичним станом.

Читайте також Як не збожеволіти на каратині: дієві поради психолога

Також видання пише, що у період карантину люди почали менше займатися фізичними вправами і не дотримуватися здорової дієти.

Також, як йдеться у соцдослідженні "Рейтинг", у молоді стала частіше виявлятися депресія, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Результати опитування... зафіксували наявність у респондентів ознак депресії, тривожності, паніки, втоми і розладів сну. Порівнюючи результати опитувань двох хвиль (І хвиля – 27-28.03, II хвиля – 3-4.04) помітне незначне зростання тривожності, втоми і безсоння. Рівень депресії і паніки залишилися на тому ж рівні. В цілому, рівень негативних емоційних станів українців під час карантину і їхня динаміка поки що не викликає занепокоєння", – йдеться в прес-релізі "Рейтингу".

Зростання негативних емоційних станів зафіксовано у представників вікових категорій 18-29 і 30-39 років.

Симптоми коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.