Про це під час брифінгу розповіла заступник головного лікаря з лікувальної роботи Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольга Снігуряк та заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

Також на тему: У Чернівецькій ОДА розповіли про стан хворих на коронавірус дітей

Наталія Гусак переконана, що лікарі діяли правильно і не могли врятувати жінку через супутні захворювання

Заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак
“Зважаючи на захворювання, з якими поступила пацієнтка, коронавірус був супутнім захворюванням і не таким важким, як інші. І летальний випадок стався саме через ті симптоми, які не притаманні інфекційним захворюванням”.

Вона також звернулася до журналістів та попросила давати точку зору лікарів теж, коли з'являється інформація від рідних померлих, "яку можна інтерпретувати, як крик душі".

Ольга Снігуряк розповіла, що померла жінка мала багато супутніх хвороб.

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольга Снігуряк
“Причиною смерті жінки став судомний синдром через набряк головного мозку й не виключено крововилив у цей орган. Це сталося через те, що в жінки складна патологія нервової системи. Крім у хворої були складні метаболічні порушення через інше захворювання ендокринної системи. Також ураження легень без легеневої недостатності”.

Нагадаємо, матір померлої написала листа до ЗМІ, в якому просила поширити інформацію, що лікарі не захотіли госпіталізувати її доньку, коли та вперше звернулася в лікарню.

Водночас поліція відкрила кримінальну справу для встановлення причин і обставин смерті жінки. За ст. 140 КК – неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Нацполіцію.


Симптоми коронавірусу /​ Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.