Здається, що секрети такого макіяжу є не надто новими, але якщо невміло їх використовувати, ефект буде зовсім не стильний і відштовхуючий.

Читайте також: Що відбувається з вашою шкірою, якщо ви не змиваєте макіяж

Врахуйте наступні поради та сміло користуйтесь б’юті-засобами не лише за їхнім призначенням.

Помада

Ваша улюблена помада з легкістю може стати рум'янами. Змішайте трохи помаду (можна акуратно відрізати ножем шматочок) з тональним кремом. Нанесіть пензлем на вилиці: ці рідкі рум'яна не тільки виходять дуже природними, але ще й тримаються весь день – набагато краще тих, що розсипаються. Більш того, взимку-навесні 2018 року стилісти радять робити макіяж так, щоб колір рум'ян і помади збігалися.

Туш

Туш для вій може не лише зробити ваші очі більш виразними, а й стати вашою підводкою. Варто лише просто поміняти щіточку на тонкий пензлик.

Читайте також: Як вберегти губи в холодну погоду: 6 ефективних масок

Вона буде відмінно триматися і створить необхідний контур. Головне, малюй стрілки оперативно, тому що туш швидко "схоплюється" на шкірі.

Світлі перламутрові тіні

Перламутрові тіні можуть з легкістю замінити хайлайтер. Використовуйте їх на верхню зону скул, а також біля губ і під бровами. Головне, добре розтушуйте контур зон нанесення, щоб він зливався з шкірою.