Люди вимагають, щоб жінку госпіталізували до лікарні, про це повідомляє Чернівецький Промінь.

До теми: В Україні зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус

Нагадаємо, сімейна пара 29 лютого повернулася з Італії. Згодом чоловікові стало погано – його госпіталізували з симптомами застуди та першінням у горлі. 3 березня лабораторні дослідження підтвердили наявність коронавірусної інфекції Covid-19 у чоловіка.

У жінки хворого відсутні симптоми захворювання, тому її не забрали до лікарні. Нині вона перебуває на самоізоляції у власній квартирі. За словами Віктора Ляшка, з нею постійно контактує лікар і у випадку появи симптомів її одразу госпіталізують та проведуть усі необхідні аналізи.

Натомість 15 мешканців цього під'їзду зібралися під будинком, аби гучно обговорити ситуацію, повідомляє molbuk.ua.

На місце події приїхав лікар з обласної клінічної лікарні. Відомо, що він пішов зайшов до квартири, де перебуває дружина хворого.

На місце прибула секретарка Виконавчого комітету Антоніна Бабюк, аби заспокоїти людей.


Бунт у Чернівцях через коронавірус / Чернівецький Промінь


Мешканці будинку, у якому проживає чоловік, що захворів на коронавірус, вимагають госпіталізувати його жінку / Чернівецький Промінь

У Чернівцях мешканці будинку вимагають госпіталізувати жінку чоловіка, який захворів на коронавірус: відео телеграм-каналу ХЧ

Прямий ефір з місця події: Чернівецький Промінь

Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.