Про це розповів депутат Київради та голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий на своїй сторінці у Facebook.

До теми: Смог у Києві: що спровокувало та чи варто бити на сполох?

Костянтин Яловий
Щойно Київрада за моєю пропозицією погодила виділення в бюджеті коштів на систему моніторингу якості повітря у столиці. Розмір бюджетних вкладень становитиме 40 мільйонів гривень. Це дозволить здійснювати контроль екологічного стану міста, попереджати та прогнозувати виникнення надзвичайних ситуацій, приміром таких, як ми мали цієї осені, коли місто було вкрите смогом і туманом”.

За словами Костянтина Ялового, тепер не потрібно буде хвилюватись через високі показники забруднення та "читати жахіття" про хімічні речовини у повітрі.

Смог у Києві восени

У вересні та жовтні жителі Києва страждали від смогу. Основними причинами називали погодні умови, пожежі та спалення сухої трави й опалого листя мешканцями сусідніх районів.

Українці слідкували за станом повітря за допомогою даних з сайту Windy.com, який часом показував надзвичайно високий рівень СО2. Зокрема, згідно з показниками сайту, 20 жовтня стан повітря у Києві був одним з найгірших у світі. Згодом усі шкідливі накопичені речовини розвіювались іншими містами України.

Рівень забрудненості повітря в Україні та світі
Забрудненість повітря у різних країнах світу / інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.