Натомість там зосередилися на виявленні нових випадків недуги. Про це сказав голова уряду Ізраїлю Нафталі Беннет на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Увага Гігієнічна гіпотеза: чому шкідливо жити в стерильних умовах

Як уникнути локдаунів

Тож у країні значно збільшили обсяги тестування для виявлення випадків інфікування. Також там активно проводять вакцинацію населення.

Щодня тестують кожного п'ятого

Нафталі Беннет – глава уряду Ізраїля

"Ми хочемо досягти найточнішого виявлення нових випадків. Ми щодня тестуємо кожну п'яту людину. З цим також пов'язана велика кількість виявлення нових випадків інфікування".

Він сподівається, що це дозволить призупинити поширення захворювання. Також, за його словами, завдяки масовому тестуванню населення та ревакцинації уряд і змінив підхід щодо застосування обмежень.

Раніше головними інструментами були карантин та локдауни, з моїм приходом на посаду ми мали один день локдауну. Зараз намагаємося бути на передовій в медичній сфері, у питанні вакцинації,
– сказав Беннет.

Голова уряду Ізраїлю вважає важливим суміщення інформаційних технологій, даних та медичної сфери, рішень, які в ній приймаються.

Цікаво Четвертої дози вакцини не досить, щоб захиститись від Омікрону, – вчені з Ізраїля

Також щоб відслідковувати епідеміологічну ситуацію в інших країнах, в Ізраїлі створили аналітичну групу для збору та аналізу даних. Це дає можливість враховувати чинний досвід та швидко реагувати на нові виклики.

Наприклад, коли почалася хвиля Oмікрону, Ізраїль першим закрив повітряний простір на 2 тижні, аби виграти час, використати дані інших держав та виробити оптимальну стратегію. "Це дало можливість сформувати оптимальну політику", – сказав голова ізраїльського уряду.