Відповідну заяву озвучив заступник глави МОЗ і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

До теми Багатотисячне святкування Дня міста в Одесі: Степанов розлючений і обіцяє покарати – відео

Якщо буде позитивна динамікам захворювання після завершення інкубаційного періоду з моменту дня святкування, це може привести до певних кримінальних справ,
– попередив Ляшко.

Що відомо про святкування Дня міста в Одесі

  • Тисячі людей зібралися ввечері, 2 вересня, на Потьомкінських сходах на концерт, який відбувся з нагоди Дня міста. Його урочисто відкрив мер міста Геннадій Труханов.
  • Люди прийшли на концерт, незважаючи на карантинні обмеження. За попередньою інформацією, тут зібралося близько 50 тисяч осіб. Більшість з них не дотримувались соціальної дистанції, а захисні маски майже ніхто не одягав.
  • На сцені, встановленій біля Потьомкінських сходів, виступили популярні виконавці, зокрема: Jerry Heil, Потап і Макс Барських. Святкування завершилось яскравим феєрверком.
  • Глава МОЗ Максим Степанов різко засудив проведення масових заходів в Одесі. Він назвав таку поведінку безвідповідальною і обіцяв "відреагувати". Максим Степанов звинуватив у всьому передвиборчі забаганки влади міста.

В Одесі попри карантин гучно відсвяткували День міста: відео