Про хворобу генерала повідомив onet.pl з посиланням на Міністерство національної оборони Польщі.

Читайте також: 7 українців, які летіли з хворою молдовкою, повернулися в Україну

"Після повернення з військової наради в Німеччині у генерала Мікі, головнокомандувача збройними силами, підтверджено наявність коронавірусу", – повідомили в Міністерстві.

Що відомо про коронавірус в Польщі? Загалом у Польщі 17 людей захворіли через коронавірус Covid-19. Через епідемію коронавірусу Польща запровадила санітарний контроль на кордоні з усіма сусідніми державами, зокрема й Україною.

Головне про Covid-19

  • Станом на 10 березня на китайський коронавірус кількість хворих зросла до 114 567 людей, з них померли – понад 4 тисячі осіб. Одужали 64 тисячі людей.
  • Коронавірус поширився на усі європейські країни, а тепер його фіксують навіть на маленьких островах. Найбільше випадків зараження в Європі зафіксували в Італії – понад 9 тисяч людей.
  • У решті світу найбільше від коронавірусу страждають у Китаї, де його вперше виявили, а також у Південній Кореї та Ірані.
  • Наразі не існує вакцини від коронавірусу 2019-nCoV. Втім, Китай і США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях.
  • Перший випадок захворювання на коронавірус підтвердили й в Україні. Захворів чернівчанин, який подорожував по Італії. Наразі він отримує потрібне лікування.


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.