Добровольці-психологи допомагають демобілізованим подолати поствійськовий синдром

4 квітня 2015, 12:24
Читать новость на русском

Повернувшись із зони АТО, військові часто залишаються сам-на-сам із своїми проблемами. Вони замикаються в собі, не сприймають тих хто довкола, а буває що не бачать свого життя без автомата.

До цього додаються проблеми з отриманням статусу учасника бойових дій. Аби не засмучувати рідних та близьких, бійці не розповідають про жахи війни, несправедливість та наслідки пережитого. А коли стикаються із бюрократією в країні, то часто мають бажання вирішити усе за хвилину — хто за допомогою зброї, хто за допомогою "чарки".

Аби допомогти військовим, волонтери-юристи та психологи у Житомирі створили Центр відродження демобілізованих. Лікують за поетапною схемою реабілітації. Залучили і священників.

Читайте також: Лікар, який буквально витягає солдатів з того світу, став "Людиною року"

Добровольці-психологи допомагають подолати поствійськовий синдром. До цього залучають рідних та близьких. Фахівці кажуть, саме у родинному колі бійці скоріше одужують - для цього їм потрібен лише своєчасний поштовх.

Та психологічні проблеми - далеко не єдині. Сьогодні захисникам доводиться ще й виборювати статус учасника АТО та вибивати зарплату.

Аби військові могли вирішити ці проблеми, юристи не лише надають консультації, вони готові захищати їхні права у суді.