За операційним столом хірурги лікарні Мечникова провели декілька годин без перерви. Надважкі поранення — спеціалізація хірургів Мечникова. Артилерист Олександр лікується вже два місяці. Воював у Пісках — до лікарні потрапив з роздрібленою ногою й численними осколками в тілі.

Ногу перебило уламком так, що вона трималася на одному сухожиллі. Сашко зізнається, що коли-небудь зможе знову ходити — і не сподівався. Пройшов через біль і декілька лікарень. Сьогодні воїн посміхається, а про себе каже — тимчасово поранений.

Читайте також: Штурмувати Маріуполь ворогу буде дуже важко, — військовий експерт

Боєць Кирило потрапив сюди лише кілька днів тому — у битві поблизу Донецька хлопця зачепило уламком. Сьогодні доброволець-одесит вже рветься до бою. Сидячи у візку, воїн розповідає про свої плани — коли знімуть пов'язку, якнайшвидше розробить ногу і повернеться на передову.

З початку Антитерористичної операції через чудотворні руки медиків з лікарні Мечникова пройшли півтори тисячі бійців. Практично всі повернулися до повноцінного життя. Лікарі провели більше двох із половиною тисяч операцій, перелили більше тонни крові. Сьогодні ж у лікарні Мечнікова лікуються близько 500 поранених різного ступеня тяжкості.

Додамо, в моргах Дніпропетровської області перебуває 222 неопізнаних тіла. Це можуть бути українські бійці, цивільні або навіть вороги. За допомогою ДНК вдалося ідентифікувати 47 вояків.