На тілі проживає величезна кількість бактерій, які харчуються шкірним жиром. Коли мікроорганізми інтенсивно розмножуються – пори запалюються, з'являється почервоніння, а згодом і прищі, передає Zdorovia.

Читайте також: Через що на обличчі з'являються чорні цятки

Одним з популярних народних методів часто обирають зубну пасту, яка містить харчову соду і перекис водню. Та оскільки консистенція цих сполук у пасті є дуже високою, це негативно впливає на шкіру.

Зі слів фахівців, такий метод косметичного догляду висушує і дратує шкіру обличчя та поширює хвороботворні бактерії, провокуючи появу безлічі нових прищів.

Дерматологи рекомендують боротися з прищами за допомогою засобів на основі саліцилової і гліколевої кислот та кремами, збагаченими ретиноїдами. Адже натуральні різновиди вітаміну A виліковують пори, допомагаючи позбутися прищів.

Що таке акне? Це невеликий запалений вузлик (папула) на шкірі, часто надалі нагноюється, перетворюючись на гноячок (пустула). Являє собою хронічну хворобу із запаленням сальних залоз. Розрізняють: звичайні, келоїдні, червоні, некротичні, медикаментозні, професійні тощо.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.