Гаряча вода, що ллється прямо на ваше обличчя з душу, може позбавити шкіру природного шкірного жиру і зробити шкірний бар'єр слабким, вразливим і потрісканим.

Читайте також: Як правильно загартовуватись: 5 правил контрастного душу

Дерматологи стверджують, що шкіра обличчя дуже ніжна і не терпить грубого впливу високих температур. Відомо, що оптимальніше всього вмиватися прохолодною і холодною водою. А душ ми зазвичай приймаємо дуже теплий або навіть гарячий. Гаряча вода висушить шкіру обличчя, від чого вона буде швидше старішати, а зморшки будуть більш помітні.

До того ж, під тиском води і високих температур на обличчі може проступити капілярна сітка, від чого обличчя постійно виглядає почервонілим. І це теж не додає нам молодості. Якщо масаж сильним струменем води дуже корисний для всього тіла і має антицелюлітний ефект, то обличчю він завдає серйозної шкоди.

Щоб шкіра обличчя не стикалася з гарячою водою, спробуйте вмиватися теплою водою з умивальника. Також фахівці радять вмиватися до того, як приймати душ, головне – робити це обережно, щоб не пошкодити шкіру.