Про це заявив психолог Мартін Графф під час наукової конференції в Ноттінгемі, пише Naked Science.

Він разом з колегами з Університету Південного Уельсу провів дослідження, в якому взяло участь сотня студенток. Їх розділили на чотири груп – відповідно до часу, проведеного в соціальних мережах (Facebook, Instagram і Pinterest). В першу групу потрапили дівчата, що витрачали на них менше ніж 30 хвилин в день, далі цей показник збільшувався на півгодини. Тобто респонденти четвертої групи проводили в соцмережах понад півтори години в день.

Читайте також: Покоління iGen: як смартфони змінили цілу генерацію

Учасниці мали заповнити анкети, на основі якої визначали 3 показники: ступінь згоди з образом "ідеального тіла", ступінь стурбованості тим, як інші люди сприймають їх власне тіло, і мотивація до схуднення.

Тож в результаті дослідження з’ясували, що учасниці, які проводили в соцмережах понад годину в день, мали найвищі показники у всіх трьох категоріях.

"Ми продемонстрували, що часте відвідування сервісів, де люди викладають власні фотографії для порівняння з іншими, пов'язане з нездоровим ставленням до тіла і тому, які зусилля для цього необхідні", – заявив Графф.