Про це повідомляє Мedicalxpress.

Читайте також: Чому жінка не отримує оргазм, та як це виправити: поради сексолога

Національний американський інститут дитячого здоров'я і розвитку людини оголосив, що вже з квітня розпочинає клінічні випробування цього гелю. У дослідженнях братимуть участь понад 400 пар з США, Італії, Кенії, Великобританії та Швеції.

Всі попередні препарати подібного роду для чоловіків мали безліч побічних ефектів і випробувань не пройшли. Вчені сподіваються, що новий препарат будемо зовсім іншим.

Активна речовини гелю – це нестерон, варіант прогестерону, і синтетична форма тестостерону (чоловічого гормону). Нестерон не дасть організму виробляти тестостерон, який потрібен тілу для виробництва сперматозоїдів. Синтетичний тестостерон дозволить замінити втрату природного гормону для відновлення балансу, але при цьому не дасть організму виробляти сперму.

Нині у чоловіків є тільки два варіанти контрацепції: презерватив або вазектомія.

Вазектомія – це
Хірургічна операція, що блокує надходження сперматозоїдів в канал статевого члена. При цьому вазектомія є незворотною процедурою, тому вона не дуже популярна серед чоловіків.

Саме тому вчені вже давно б'ються над створенням щодо безпечного чоловічого контрацептиву на основі лікарського засобу.


Гель-контрацептив зупинить вироблення сперматозоїдів

Якщо цей гель виявиться безпечним і ефективним, то він стане першим новим контрацептивом для чоловіків з моменту впровадження в широку практику презервативів, що сталося на початку XIX століття.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.