Ви можете визначити свою проблему, читаючи по обличчю, і вжити заходів, щоб усунути її або уникнути, наскільки це можливо, продуктів і напоїв, що викликають косметичні проблеми і сприяють передчасному старінню.

Винне обличчя

Типові симптоми: виражені лінії або почервоніння між очима, навислі повіки, розширені пори, зневоднена шкіра з павутиною капілярів на щоках, червоні щоки і ніс, глибокі носогубні складки.

Рекомендація: зробити коротку перерву з алкоголем (три тижні, щоб дозволити кишечнику збалансуватися), а потім вживати улюблені вина в пропорції 80/20. Тобто, утримайтеся 80% часу, а випивайте тільки в 20% випадків. Виберіть вина з низьким вмістом цукру, такі як Совіньон Блан, Піно Гріджіо, Мерло або Піно Нуар.

Цукрове обличчя

Типові симптоми: лінії і зморшки на лобі, мішки під очима, виснажений вигляд особи, хворобливі плями і/або прищики по всьому обличчю, виснаження шкіри, сірий/блідий відтінок шкіри.

Рекомендація: скорочення цукру в раціоні буде мати безпосередній і тривалий вплив на шкіру обличчя. Для отримання найкращих результатів, уникайте тістечок, печива, фруктових соків, рафінованих вуглеводів і перероблених продуктів харчування.

Навіть якщо просто скоротити споживання цукру в два рази і поступово відучити себе від цього солодкого наркотику, ви помітите швидке поліпшення стану вашої шкіри.

Молочне обличчя

Типові симптоми: опухлі повіки, мішки і темні кола під очима, дрібні білі плями/точки і нерівності на підборідді.

Рекомендація: якщо ви підозрюєте, що неприємні симптоми і старіння шкіри обличчя пов'язані з молоком, відпочиньте від всіх видів молочних продуктів протягом трьох тижнів – позитивний результат стану шкіри обличчя може здивувати вас.

Глютенове обличчя

Типові симптоми: опухлі червоні повіки, темні пігментні плями або плями навколо підборіддя.

Рекомендація: пийте більше води, їжте продукти з багатим вмістом клітковини, і набряклість спаде, тон шкіри нормалізується, і ви, нарешті, побачите красиву лінію власних скул.