Про це Джонсон сказав в інтерв'ю виданню The Sun.

Читайте також Борис Джонсон назвав сина на честь лікарів, які вилікували його від коронавірусу

За його словами, на випадок його можливої смерті від коронавірусу влада вже розробила план дій, а лікарі підготували офіційну заяву.

Це був важкий момент, я не буду цього заперечувати. У них була стратегія зі сценарієм смерті "за сталінським типом"… Я не був у чудовій формі, і я знав, що існують плани на випадок непередбачених обставин. У лікарів були всі можливі заходи, що робити, якщо щось пішло не так,
– поділився Борис Джонсон.

Днями раніше на Даунінг-стріт прем'єр-міністр сказав, що він не міг зрозуміти йому не стає краще, коли він потрапив до лікарні, адже стан здоров'я швидко погіршувався.

"Але поганий момент настав, коли було 50-50, що медики збиралися поставити трубку в моє горло. Зрештою вони дали мені кисневу маску, і я отримував літри і літри кисню", – додав він.

Коронавірус у Бориса Джонсона: що відомо

  • COVID-19 у Джонсона виявили 26 березня. Спершу він залишався вдома та продовжував дистанційно виконувати свої обов'язки.
  • Джонсона забрали в одну з лондонських лікарень для обстеження увечері 5 квітня.
  • 6 квітня прем'єра Британії перевели до відділення інтенсивної терапії, бо стан здоров'я політика погіршився.
  • З реанімації Джонсона 9 квітня перевели у звичайну палату.
  • Згодом він зробив першу публічну заяву, у якій подякував лікарям за врятоване життя.
  • 27 квітня політик знову вийшов на роботу.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.