Про це повідомляє обласний лабораторний центр, щоправда не вказуючи назву санаторію.

Читайте також 829 випадків за добу: в Україні майже 61 тисяча випадків захворювання на COVID-19

"Протягом 2–21 липня зареєстровано 12 випадків захворювання на COVID-19, пов’язаних із відпочинком в одному із оздоровчих закладів на Бердянській косі", – йдеться у пресслужбі.

Раніше про спалах повідомив в.о. директора Обласного лабораторного центру МОЗ Роман Терехов, пише пресслужба Запорізької ОДА.

Терехов зазначив, що область відповідає усім вимогам впровадження адаптивного карантину, але фіксуються локальні випадки. Крім того, впродовж 11-15 липня заразилося дев’ять медиків.

В цілому область відповідає усім вимогам впровадження адаптивного карантину. Втім, з початку липня у Бердянську різко погіршилась ситуація… До того, з 11 до 15 липня, захворіло дев’ять медиків,
– сказав він.

Аби запобігти поширенню хвороби, запроваджено додаткові обмежувальні заходи. Також було заплановано провести скринінг на СОVID-19 медичних працівників закладів охорони здоров’я міста і оздоровчих закладів, з лікуванням або роботою в яких пов’язані зареєстровані випадки захворювання.

Усі пацієнти і медичні працівники санаторію "Арктика" пройдуть ПЛР-тестування, а медичних працівників оздоровчих закладів обстежити на коронавірус методом ІФА.