Австралійка Яррака Бейлс опублікувала в своєму фейсбуці відео, на якому її дев'ятирічний син Квейд плаче через цькування в школі і благає "дати йому ножа", щоб він зміг вчинити самогубство.

Читайте також: Писати анонімні листи та "давати здачі" – як маленька школа протистоїть булінгу

За словами матері, у дитини вже була спроба суїциду через цькування у школі. Однолітки знущаються з Квейда через його низький зріст. Як відомо, хлопець має нанізм – непропорційну карликовість.

"Ось що робить буллінг. Ми втомилися боротися з цим кожен чортів день нашого життя. Можете, будь ласка, виховувати своїх дітей?" – заявила Бейлс і опублікувала ролик у соціальних мережах.

Дивіться відео: 9-річна дитина заявляє про бажання померти через булінг у школі

Відео набрало понад 20 мільйонів переглядів у соціальній мережі. Про ситуацію заговорили також знаменитості. До прикладу, комік з карликовістю Бред Вільямс організував збір коштів на GoFundMe для Квейда, щоб той зміг відправитися в Діснейленд.

"Давайте покажемо Квейдену і іншим, що вони гідні гарного в цьому світі", – додав Вільямс.

На своїй сторінці в твіттері комік закликав своїх австралійських фанатів зв'язатися з цією сім'єю і показати дитині, що у нього є армія друзів у всьому світі, які його підтримують.

"Я поговорив з матір'ю Квейда і відправив йому відеоповідомлення. Я створю збір коштів на GoFundMe, щоб Квейд і його мама змогли відправитися в Діснейленд. Спасибі фанатам, які нас познайомили. Давайте покажемо Квейдену, який він класний!" – написав комік.

Голлівудський актор Х'ю Джекман також відреагував на відео і записав відповідь.

Квейден, ти сильніший, ніж ти думаєш, друже. Не дивлячись ні на що, я твій друг. Давайте будемо добрішими і краще ставитися один до одного. Булінг – це не нормально. Крапка. Життя і так досить складне. Давайте просто запам'ятаємо, що кожна людина бореться в своїй битві. Давайте просто будемо добрішими,
– заявив Джекман.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.