Експерти порталу The Conversation перерахували сім ознак того, що вам пора переглянути своє ставлення до алкоголю на карантині.

Також на тему: Чому не варто говорити фразу "все буде добре": результати дослідження

7 ознак, що ви забагато п'єте на карантині

1. Вам хочеться випити, коли ви відчуваєте нудьгу, стрес або самотність

Фахівці стверджують, що в разі, коли алкоголь використовують, як засіб впоратися з якимось негативним почуттям або заглушити його, то зазвичай обсяги випитого зростають.

2. У вас з'явилися проблеми зі сном

Алкоголь хоч і дає відчуття розслаблення, але в цілому він погано відбивається на психічний стані та порушує сон. Якщо в режимі самоізоляції ви стали більше пити і гірше спати, то, швидше за все, ці два явища пов'язані між собою.

3. Ви не справляєтеся з основними щоденними обов'язками

Якщо через важке похмілля ви не зробили якусь важливу роботу або опинилися не в змозі приготувати дітям сніданок – це погана ознака. Якщо алкоголь починає втручатися у ваше життя, то вам пора зав'язувати.

4. Ви стали поводитися агресивно

Ви помічаєте, що стаєте агресивним і схильним до насильства після випивки? Експерти кажуть, що це явна ознака проблем з алкогольними напоями.

5. Ви перестали п'яніти

Якщо ви помітили, що вам потрібно більше спиртного, щоб сп'яніти, це свідчать про те, що у вас розвивається толерантність. Це є ранньою ознакою алкоголізму.

6. Регулярно п'єте на самоті

Самостійне вживання алкоголю частіше зустрічається серед людей, які залежать від алкоголю.

7. Турбота з боку інших

Якщо близькі вам люди починають коментувати, скільки ви п'єте, або висловлюють занепокоєння, що ви вживаєте занадто багато, це може бути одним із ранніх ознак проблеми.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.