Склад косметики

Японки детально перевіряють склад усіх косметичних засобів та надають перевагу лише натуральній косметиці. Для прикладу, японські красуні високо цінують силу рисових висівок, екстракту папайї, зеленого чаю і червоних водоростей. Серед основних косметичних засобів, якими користуються японки, – засоби для глибокого очищення шкіри та зволожуючі креми.

Читайте також: Перші ознаки старіння шкіри: поради, як з ними боротися

Масаж обличчя

Японські жінки роблять масаж обличчя щодня, для них – це звичний beauty-ритуал. Масаж обличчя посилює циркуляцію крові, покращує тон шкіри, допомагає позбутися від зморшок і зменшити млявість шкіри. Японки переконані, що щоденний масаж обличчя принесе прекрасний результат, а "уколи краси" вам ніколи не знадобляться.

Щоденний масаж обличчя забезпечить пружність шкіри
Щоденний масаж обличчя забезпечить пружність шкіри

Душ і ванна

Ми звикли приймати душ, коли поспішаємо, а от ванну готуємо собі лише тоді, коли має\мо на це достатньо часу. Японки стверджують, що час для себе треба мати взагалі. Тому вони розглядають водні процедури, як спосіб очиститися і фізично, і морально. Вони починають з душу, щоб позбутися від наслідків взаємодії з навколишнім середовищем і провести детокс, а потім приймають ванну – вже для розслаблення і очищення енергетичного поля.

Захист шкіри

При догляді за шкірою японки особливу увагу звертають на захист від сонячних променів. Вся косметична продукція підпорядкована одній меті - врятувати шкіру від УФ-випромінювання. Практично всі сироватки, креми і тональні основи, які ви можете знайти в цій країні, мають SPF-фільтри. І не варто ставиться до цього скептично: дослідження вже не раз довели, що сонцезахисна косметика рятує від сухості шкіри, висипань і зморшок. Користуватись такою косметикою потрібно також і взимку.

Захищати шкіру від сонячних променів потрібно навіть взимку
Захищати шкіру від сонячних променів потрібно навіть взимку

Головне правило: простіше – краще

Японки не користуються великою кількістю косметики. Їхнє головне правило звучить так: викиньте все, чим не користуєтеся, і залиште тільки ключові косметичні продукти, які дійсно працюють на вас.