Декілька простих, а головне легких у виконанні порад, допоможуть із цим впоратись, а ваш сон стане міцним та здоровим, пише artofcare.

Ліжко лише дня сну

Ліжко – це не місце для прийняття їжі, перегляду телевізора або перевірки електронної пошти. Привчіть свій мозок асоціювати ліжко виключно із відпочинком та сном, так вам буде набагато легше заснути.

Ніяких смартфонів

Коли ви лягайте в ліжко, покладіть смартфон подалі, щоб не виникало спокуси зайвий раз переглянути стрічку новин. Так ви не тільки дасте змогу відпочити своїм очам та мозкові, а ще й убережете дорогоцінні години для сну. Адже хвилинка перевірки сторінки у Facebook може затягнутись на години.

Читайте також: Формула для міцного сну та бадьорого ранку

Відмовтесь від важкої їжі та кави

Якщо ви не можете повністю собі відмовити у таких "насолодах", то відмовтесь від них хоча би за п’ять годин до сну. Вечеряйте овочами та дієтичним м’ясом. На ніч краще випивати ромашковий або зелений чай.

Прокидайтесь в один і той самий час

Завдяки тому, що ви будете прокидатись в один і той самий час, ви налагодите свій біологічний годинник. Мозок буде відпочивати і чекати сигналу до підйому в певний ранковий час.

Забезпечте собі комфорт

Придбайте ортопедичний матрац та натуральну білизну. Особливу увагу приділіть вибору зручної подушки. Чим комфортніше вам буде у ліжку, тим швидше ви заснете і тим міцнішим буде ваш сон.