Пропонуємо дізнатись про 5 найпоширеніших помилок, яких ви скоріше за все часто допускаєтесь в догляді за волоссям взимку.

Читайте також: 5 типових помилок у догляді за волоссям

Виходите на вулицю з недосушеним волоссям

Це, на жаль, одна з найпоширеніших помилок, якої ми часто допускаємось. Навіть якщо волосся залишилося хоч трішки вологим, ви піддаєте їх справжньому випробуванню.

Оскільки вода при мінусовій температурі замерзає прямо у волосяному стрижні, це призводить до ламкості вашого волосся. Згодом воно починає сіктися, ламатися і в підсумку ваша зачіска неохайно і нездорово.

Забуваєте одягати шапку

Догляд за волоссям взимку повинен бути більш ретельним, ніж восени або навесні. Тому тут важливо завжди одягати шапку, особливо, коли на вулиці "мінусова" температура.

Волосяні цибулини дуже погано переносять переохолодження, так як перепад температури стає причиною різкого звуження кровоносних судин. В результаті волосся починає випадати, відразу стає ламким і втрачає свій блиск.

Читайте також: ТОП-5 модних в’язаних шапок цього сезону

Миєте голову гарячою водою

На перший погляд ця помилка може здаватись кумедною і дещо абсурдною, але гаряча вода справді руйнує структуру вашого волосся. Це провокує гіперсекрецію сальних залоз, через що ваше волосся швидше стає жирним біля коріння, а пасма – тьмяними і слабкими.

Тому вибирайте найкраще кімнатну температуру води, щоб волосся відчувало себе комфортно.

Не завжди використовуєте кондиціонер

Після кожного миття голови обов’язково використовуйте бальзам або кондиціонер. Тому що воно допомагає волоссю створити красивий блиск, не втрачати вологу і корисні речовини, та виглядати здоровим і доглянутим. Більше того, саме кондиціонер полегшує розчісування і процес укладання, тому без нього в зимовий період вам ніяк не обійтися.

Читайте також: ТОП-5 продуктів для здорового росту волосся

Сушите феном мокре волосся

Запам’ятайте раз і назавжди, що ні в якому разі не можна сушити мокре волосся. Після душу акуратно промокніть пасма рушником, але не роби розтираючих рухів – такі механічні дії можуть запросто пошкодити волосся.

Починай сушити пасма не менше ніж через 10-15 хвилин після миття і використовуйте лише тепле, а не гаряче повітря, а його потоки направляйте під кутом у напрямку розташування стержня волосся. Але найкраще сушіть його природним чином без використання фена.