Від цих 4 продуктів не можна відмовлятися, навіть якщо ви на дієті, пише 24apteka.

Читайте також: Топ-5 шкідливих продуктів, від яких потрібно відмовитися назавжди

Банани

Ці продукти містять калій, необхідні для повноцінної роботи серця. Крім того, банани – прекрасний перекус до або після тренування, які допоможуть підтримувати досить рівень енергії і регулювати рівень інсуліну.

Топлене масло

Щодня вживайте одну ложку топленого масла. Воно містить досить корисних жирів, які необхідні для метаболізму, а ще для краси й здоров'я вашої шкіри.

Молоко

Купуйте звичайне, не знежирене молоко. Все тому, що цей продукт містить багато білка, який необхідний для м'язів. До того ж, молочний жир – одна з різновидів "хороших" жирів, які допомагають перетворювати шкідливий білий жир в організмі на бурий, який в підсумку використовується для вироблення м'язової тканини й вироблення енергії.

Яйця

Це головна страва тих, хто вирішив зайнятися власним здоров’ям. Вони багаті білком, допомагають надовго зберегти відчуття ситості, а ще в них багато вітамінів А, К2 і В, які "розганяють" метаболізм і допомагають худнути.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.