Тому якщо ви давно збирались піти у спортивний зал, але соромились свого тіла – негайно забудьте про всі ваші комплекси! Прислухайтесь до наступних порад і почувайтесь щасливо!

Читайте також: Як бігати взимку і не мерзнути: корисні поради

Купіть красиву спортивну форму

Так, спортивна футболка та поношені штани аж ніяк не стимулюватимуть вас займитись спортом. А якщо ви купите не тільки зручну, але й гарну форму, у вас з'явиться бажання вигулювати її частіше.

Яскраві принти, V-подібні вирізи і контрастні вставки на одязі допоможуть приховати зайве, а спеціальні кросівки навіть зможуть амортизувати сухожилля при навантаженнях.

Виберіть правильний вид спорту

На певні види спорту теж існує мода. Але якщо ви будете бездумно слідувати фітнес-трендам, а не займатися тим спортом, який вам до душі, тренування дуже швидко набриднуть. Чергуйте свої силові і кардіонавантаження, ходіть на аквааеробіку, займайтеся йогою, тренуйте м'язи спини і ніг, регулярно качайте прес – такий підхід забезпечить гармонійне перетворення всього тіла.

Читайте також: 20 ефективних присідань, які допоможуть накачати сідниці

Грамотно заохочуйте себе за працю у залі

І тут мова йдеться не про те, щоб з'їсти шматочок торта після тренування. А, до прикладу, відпочинок в лазні чи сауні, який дозволить швидко вивести з організму солі молочної кислоти.

Поступово ви звикнете до таких розслаблюючих процедур і вони стануть для вас додатковою причиною для відвідування фітнес-клубу.