Ось основні 3 правила для того, щоб шкіра залишалася м'якою, еластичною та красивою, повідомляє "Країна здоров'я"

Правило № 1. Перед тим, як виходити на вулицю, завжди одягайте весняні рукавички. Це допоможе захистити шкіру від почервоніння та вітру. Для шкіри рук шкідливий різкий перепад температур, а тому намагайтеся не знімати рукавички без необхідності. На випадок, якщо долоні замерзли, потрібно потерти їх одна об одну, щоб покращити кровообіг.

Читайте також: Секрети догляду за волоссям від популярної співачки

Правило № 2. Для інтенсивного зволоження потрібно підібрати крем, збагачений рослинними оліями, вітамінами А, Е, В, олією та колагеном. А ось таких складників у кремі, як гліцерину та силікону, не варто боятися, оскільки вони пом'якшують шкіру та допомагають втримати вологу. Зволожувати шкіру рук найкраще ввечері перед сном, нанісши товстий шар крему на ніч.

Правило № 3. Активно застосовуйте пом'якшувальні і живильні маски. Однією з найефективніших є маска, яка містить яєчний жовток та оливкову олію. Вона чудово зволожить суху та потріскану шкіру.

Рецепт маски для шкіри рук:

Для приготування необхідно змішати половину яєчного жовтка з 3 чайними ложками оливкової олії. Її необхідно збити та нанести на шкіру на 10 хвилин. Після того, як олія вбереться шкіру, залишки маски легко забрати сумішшю теплої води з лимоном. Вкінці варто нанести на руки зволожувальний крем.

Якщо дотримувати цих правил щодня, то шкіра на руках залишиться завжди доглянутою та здоровою.

Нагадаємо, вчені впевнені, що жорсткі рамки в харчуванні і постійний підрахунок калорій сприяють швидкому старінню шкіри. Це пов'язано з енергією, яку ми витрачаємо і джерела з яких ми її черпаємо. Саме про це говорить останнє дослідження, проведене в США.